fbpx

Lekcje gry na pianinie

Lekcje pianina dla dzieci i dorosłych

Dzięki naszej znakomitej, metodycznie zróżnicowanej kadrze, uczymy zarówno od podstaw jak
i na każdym poziomie zaawansowania.

Jesteśmy między innymi Agencją Muzyczną. Dlatego współpracujemy z najlepszymi muzykami i nauczycielami w Trójmieście. Nasza bogata kadra nauczycielska daje nam możliwość indywidualnego dopasowania odpowiedniego nauczyciela do zapotrzebowania danego ucznia.

Kierujemy naszą ofertę do następujących kandydatów

Najmłodsi uczniowie, którzy chcą spróbować swoich sił na pianinie są w szczególny sposób zachęcani do nauki poprzez specjalne zadania, zabawy, przyjazną, rodzinną  atmosferę. Staramy się zainteresować dziecko instrumentem i rozbudzić w nim pasję i chęci do samodzielnych ćwiczeń w domu.

Osoby dorosłe, które od zawsze marzyły, aby grać na pianinie, ale nigdy wcześniej nie mogły sobie na to pozwolić. Być może, nie miały takiej możliwości, a teraz kiedy mają, obawiają się, że jest już za późno, bądź nie wypada. Nic podobnego, u nas poczują się dobrze i z nami spełnią swoje marzenia. W miłej, swobodnej atmosferze zdobędą podstawową wiedzę teoretyczną oraz umiejętność gry na pianinie. Będą w stanie swobodnie wykonać nie tylko utwory klasyczne, ale przede wszystkim ulubione piosenki muzyki rozrywkowej.

Pianiści, którzy potrzebują pomocy w przygotowaniu do egzaminów wstępnych, na wyższe uczelnie muzyczne, konkursów pianistycznych bądź innych ważnych wydarzeń, zapraszamy na mistrzowskie lekcje pianina, na których pod okiem Mistrza doszlifują wymagany materiał.

Wokaliści –  kolejną grupą, do której kierujemy naszą ofertę nauki gry na pianinie są wokaliści, którzy pragną zdobyć umiejętność akompaniowania sobie podczas śpiewu. Dzięki temu stają się totalnie niezależni od podkładów czy muzyków.

Zapraszamy także osoby, które ukończyły np. Szkołę Muzyczną na pianinie, ale nie potrafią nic zagrać bez nut. Nauczymy Cię grać patentami , akordowo . Pokażemy Ci w jaki sposób, bez nut będziesz umiał/a wykonać każdą piosenkę rozrywkową.

Lekcje gry na pianinie w Musicflow są przyjemne i skuteczne. Dostosowujemy kadrę do potrzeb ucznia, aby zapewnić szybki i skuteczny rozwój na każdym etapie edukacji.

Zachęcamy do podjęcia nauki gry na pianinie w Szkole Artystycznej Musicflow.

Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć przyjemne, jak najlepsze warunki pracy aby zarówno nasi uczniowie jak i nauczyciele czuli się komfortowo.

 

error: Content is protected !!