Bony świąteczne

Bony świąteczne czy bony podarunkowe to nietypowy i oryginalny prezent, który można wykorzystać na różne okazje.

Zaskocz swoich najbliższych i spraw im nietypową przyjemność a może dzięki temu spełnisz czyjeś marzenie.

Wielu z nas bije się z myślami , pragnieniami z dzieciństwa ale praca, obowiązki i tysiące innych spraw zawsze odwiodą nas od podjęcia decyzji i postawienia pierwszego kroku ku spełnieniu naszych pragnień czy niespełnień z dziecięcych lat. Dlatego czasem warto jest podjąć decyzję za kogoś i dać tzw.kopniaka dla rozpędu ;). Zamiast butelki whisky czy po prostu pieniędzy, które często niestety kończą się zakupami w biedronce 😀  ofiarujmy naszym najbliższym bon podarunkowy na lekcje śpiewu czy gry na instrumencie. Z pewnością będzie to satysfakcjonujący prezent bo niestety prawda jest taka, że z braku czasu, zwłaszcza człowiek dorosły, coraz częściej zapomina o swoich potrzebach czy pragnieniach.

Polecamy bony upominkowe na lekcje śpiewu oraz gry na instrumentach, które są do nabycia bezpośrednio w Szkole Musicflow oraz emailowo

#lekcje śpiewu #nauka śpiewu i emisja głosu #oryginalny prezent świąteczny

Bon prezentowy na lekcje pianina

# lekcje saksofonu #bon na naukę gry na saksofonie