fbpx

Warsztaty ukulele 

Oferujemy naukę gry na ukulele dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.

Zajęcia będą prowadzone warsztatowo, cyklicznie. Na warsztatach będziemy uczyć się technik gry na ukulele, akordów i melodii a także Waszych ulubionych piosenek. Podczas zajęć zapewniamy uczniom instrument.  Ukulele to mały instrument ale daje dużo radości.

Opanowanie podstaw nauki gry na ukulele jest proste i przyjemne, co dodatkowo zachęca. Muzyka daje radość a nauka na instrumencie rozwija szare komórki i stymuluje obie półkule mózgowe. Jeśli lubisz śpiewać to naucz się grać na ukulele i ruszaj w drogę .

 Lekki, mały instrument, który zawsze i wszędzie możesz ze sobą zabrać i zrobić show na każdym rodzinnym spotkaniu, imprezie czy  ognisku. Oto kilka powodów, dla których warto nauczyć się grać na ukulele, choć pewnie jest ich o wiele więcej – .Jest tanie, lekkie, przenośne, pięknie brzmi, można grać na nim w zespole, uczy gry ze słuchu, pomocne do nauki teorii muzyki, rozwija podzielność uwagi i koncentrację.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder
error: Content is protected !!