fbpx
Oferujemy

 

Naukę gry na wybranym instrumencie

Jeśli Twoim marzeniem jest gra na instrumencie – napisz jaki to instrument.

Jak najszybciej zorganizujemy Ci zajęcia!

 

Naukę gry na pianinie/keyboardzie

PIANINO ELEKTRYCZNE BĄDŹ KEYBOARD

Podczas lekcji pianina uczymy się prawidłowej postawy przy instrumencie, czytania nut, gry konkretnych utworów według stopnia zaawansowania. Ponadto uczeń zgłębia wiedzę na temat teorii muzyki, uczy się akompaniamentu, poznaje różne style. Nauka od podstaw oraz na każdym stopniu zaawansowania

 

Naukę gry na gitarze

KLASYCZNA, AKUSTYCZNA, ELEKTRYCZNA , UKULELE

Podczas lekcji gitary czy ukulele uczymy się podstaw obsługi instrumentu, akordów, czytania nut oraz konkretnych utworów według stopnia zaawansowania. Ponadto uczeń poznaje podstawy teorii muzyki. Nauka od podstaw oraz na każdym stopniu zaawansowania

 

 

wróć