O Szkole

Szkoła Artystyczna Musicflow to prywatna szkoła Muzyki rozrywkowej, w której nauczysz się śpiewać czy grać na wybranym instrumencie ulubionych piosenek w miłej , luźnej atmosferze i będziesz miał/miała okazję wystąpić na prawdziwej scenie przed publicznością

Prowadzimy zajęcia dla dzieci i dla dorosłych zarówno od podstaw jak i na każdym stopniu zaawansowania. Przygotowujemy do przesłuchań, castingów, konkursów wokalnych, instrumentalnych, do egzaminów wstępnych do wyższych uczelni muzycznych.

Kadra Musicflow to zawodowi, wykształceni muzycy estradowi czynnie koncertujący, którzy postanowili podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

W szkole Musicflow zdobędziesz zarówno wiedzę teoretyczną jak i praktyczną, którą będziesz miał/a okazję zaprezentować na organizowanych przez szkołę koncertach

Z nami możesz  rozwijać swoje muzyczne pasje. Skorzystaj z tej szansy i zapisz się już dziś. Ilość miejsc ograniczona!

Przygotujemy Cię do zaśpiewania czy zagrania ulubionych piosenek, pomożemy odkryć Twój styl i Twoją interpretację, pewność siebie na scenie i gwarantujemy satysfakcję Twoich postępów. Dołącz do nas !!!

Oferujemy naukę w grupach, a także lekcje indywidualne zarówno od podstaw jak i na każdym poziomie zaawansowania. Dostępne również kursy mistrzowskie

Zajęcia odbywają się w Gdańsku przy ul. Burzyńskiego 9, Gdańsk – Zaspa. Na zajęcia możesz dołączyć w każdym momencie trwania roku szkolnego

Ideą naszej pracy jest przede wszystkim kształtowanie indywidualności wokalnych, osobowości artystycznych i dostosowanie poziomu do umiejętności i chęci  rozwoju ucznia.

Dołącz do naszej ekipy!