fbpx

Oferta 

OFERTA

Oferujemy zajęcia wokalne oraz instrumentalne.  W odpowiednio przystosowanych salkach dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy zawodowymi, czynnymi muzykami estradowymi dlatego łącząc teorię z praktyką, przekazujemy uczniom cenne informacje, dzięki którym nauka z nami jest przyjemna, szybka i skuteczna. 

W miłej, swobodnej atmosferze prowadzimy zajęcia indywidualne dlatego uczniowie czują się z nami dobrze i robią postępy.

Każdy uczestnik zajęć, po przygotowaniu odpowiedniego materiału będzie miał możliwość wystąpienia na scenie podczas wspólnego koncertu. Jeśli oczywiście będzie na to gotowy i wyrazi chęć, ponieważ nie wszyscy uczniowie czują taką potrzebę. 

Oferta jest skierowana zarówno do dzieci jak i osób dorosłych, które chciałyby spróbować swoich sił i podjąć naukę  gry na wybranym instrumencie. Dostępne wszystkie poziomy nauczania. 

Zapraszamy również osoby, które chciałyby doszlifować swój warsztat bądź dostać się do Wyższych Uczelni Muzycznych. Przygotujemy Was do castingów np. The Voice of Poland, do konkursów wokalnych czy instrumentalnych, ponieważ  zależy nam abyście z nami mogli spełniać swoje marzenia.

Polecamy następujące przedmioty :

( kliknij na każdy z poniższych zajęć po więcej informacji )

Na bieżąco będziemy relacjonować nasze działania na facebook dlatego zachęcamy do odwiedzania naszego profilu na facebook’u,