Oferta Musicflow

Oferujemy zajęcia wokalne oraz instrumentalne.  W odpowiednio przystosowanych salkach dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. W miłej, swobodnej atmosferze prowadzimy zajęcia indywidualne bądź w kameralnych 2-3 os. grupach. Naszą  wykwalifikowaną kadrę staramy się na bieżąco dostosowywać do zapotrzebowania kandydata.Każdy uczeń naszej szkoły, po przygotowaniu odpowiedniego materiału będzie mógł wystąpić na scenie podczas wspólnego koncertu.

Oferta Musicflow jest skierowana zarówno do dzieci jak i osób dorosłych, które chciałyby spróbować swoich sił i podjąć naukę śpiewu czy gry na wybranym instrumencie. Oferujemy nauczanie dla każdego od podstaw a także zapraszamy do nas osoby, które chciałby doszlifować swój warsztat bądź dostać się do Wyższych Uczelni Muzycznych. Przygotujemy Was do castingów np. The Voice of Poland, do konkursów wokalnych czy instrumentalnych, ponieważ zależy nam abyście z nami mogli spełniać swoje marzenia.

Oferta Musicflow – do wyboru następujące przedmioty :

( kliknij na każdy z poniższych zajęć po więcej informacji )

Na bieżąco będziemy relacjonować nasze działania na naszej stronie facebook-owej dlatego zachęcamy do odwiedzania naszego profilu na facebook’u,