Warsztaty Doctor Vox Therapy Techniq

Dr. Ilter Denizoglu – Tw贸rca  Doctor Vox

www.doctorvox.eu

Jaimie Vendera – Guru Wokalist贸w Rockowych USA, na jego potrzeb臋 powsta艂 Pocket Vox – tzw. kieszonkowy Doctor Vox 馃檪   https://www.youtube.com/watch?v=n5qX51nTCQA&ab_channel=JaimeVendera

Sonia Lachowolska – Mentorka  Mi臋dzynarodowego Stowarzyszenia Pedagog贸w Wokalnych NVP – wprowadza do Polski 艣wiatowe nowo艣ci wokalne i szkoli najlepszych pedagog贸w 艣piewu w Polsce

Czym jest DVT?

Doctor Vox Therapy technique jest rozwini臋ciem techniki LaxVox, u偶ytecznym narz臋dziem dla wokalist贸w, aktor贸w, lektor贸w. S艂u偶y do rozgrzania g艂osu przed koncertem i do wyciszenia po koncercie/spektaklu. Poprzez zrelaksowanie poszczeg贸lnych grup mi臋艣niowych podnosi 艣wiadomo艣膰 dzia艂ania mechanizmu wokalnego.

DVT u偶ywany jest tak偶e z ogromnym powodzeniem do rehabilitacji chorego g艂osu. (dysfonie, guzki 艣piewacze, polipy, dysfonie i afonie psychogenne, etc.)

Jest to technika, kt贸ra zmienia g艂os w spos贸b behavioralny.

W jej sk艂ad wchodz膮: postawa, relaksacja, 膰wiczenia oddechowe, Primal Sounds (d藕wi臋ki prymarne), wokalizacja i artykulacja.

Celem jest uzyskanie optymalnej wydolno艣ci g艂osowej i utrzymywanie g艂osu w doskona艂ej kondycji.

Podczas 膰wicze艅 uzyskujemy

– w艂a艣ciwe ci艣nienie podg艂o艣niowe,

– ustabilizowanie pozycji krtani,

– sztuczne przed艂u偶enie traktu g艂osowego,

– relaksacj臋 mi臋艣niow膮,

– modyfikowanie wra偶liwo艣ci kinestetycznej,

– w艂a艣ciwe podparcie oddechowe – appoggio

TERAPIA G艁OSU PO COVIDZIE LUB INNYCH INFEKCJACH ( DOCTOR VOX )

Ka偶dy g艂os po przebytej infekcji potrzebuje regeneracji 鈥 rehabilitacji i usprawnienia.

Oferowana terapia:

– poprawi wydolno艣膰 oddechow膮 i wzmocni p艂uca;

– zmniejszy m臋czliwo艣膰 g艂osu, poprawi skal臋 i barw臋,

– wyeliminuje za艂amywanie si臋 g艂osu, chrypk臋, uczucie sucho艣ci, drapania, 鈥瀔luski鈥 w gardle itp.

– poprawi kondycj臋 ca艂ego organizmu

– ustabilizuje d藕wi臋ki

Na terapie zapraszamy osoby zar贸wno po covidzie, jak i z ka偶dym innym zaburzeniem g艂osu czy oddechu (niedomykalno艣膰, guzki, m臋czliwo艣膰, regeneracja poinfekcyjna)

SZKOLIMY SI臉 OD NAJLEPSZYCH NA 艢WIECIE i W POLSCE !

INTENSYWNE SZKOLENIA Z  DR. ILTEREM DENIZOGLU – WIEDZA OD 殴R脫D艁A

SZKOLENIA Z JAIMIE VENDERA – OGROM WIEDZY

SZKOLENIA Z SONI膭 LACHOWOLSK膭 – GURU WIEDZY PEDAGOGIKI WOKALNEJ  W POLSCE

error: Content is protected !!