Warsztaty Doctor Vox Therapy Techniq

Dr. Ilter Denizoglu – Twórca  Doctor Vox

www.doctorvox.eu

Jaimie Vendera – Góru Wokalistów Rockowych USA, na jego potrzebę powstał Pocket Vox – tzw. kieszonkowy Doctor Vox 🙂   https://www.youtube.com/watch?v=n5qX51nTCQA&ab_channel=JaimeVendera

Sonia Lachowolska – Mentorka  Międzynarodowego Stowarzyszenia Pedagogów Wokalnych NVP – wprowadza do Polski światowe nowości wokalne i szkoli najlepszych pedagogów śpiewu w Polsce

Czym jest DVT?

Doctor Vox Therapy technique jest rozwinięciem techniki LaxVox, użytecznym narzędziem dla wokalistów, aktorów, lektorów. Służy do rozgrzania głosu przed koncertem i do wyciszenia po koncercie/spektaklu. Poprzez zrelaksowanie poszczególnych grup mięśniowych podnosi świadomość działania mechanizmu wokalnego.

DVT używany jest także z ogromnym powodzeniem do rehabilitacji chorego głosu. (dysfonie, guzki śpiewacze, polipy, dysfonie i afonie psychogenne, etc.)

Jest to technika, która zmienia głos w sposób behavioralny.

W jej skład wchodzą: postawa, relaksacja, ćwiczenia oddechowe, Primal Sounds (dźwięki prymarne), wokalizacja i artykulacja.

Celem jest uzyskanie optymalnej wydolności głosowej i utrzymywanie głosu w doskonałej kondycji.

Podczas ćwiczeń uzyskujemy

– właściwe ciśnienie podgłośniowe,

– ustabilizowanie pozycji krtani,

– sztuczne przedłużenie traktu głosowego,

– relaksację mięśniową,

– modyfikowanie wrażliwości kinestetycznej,

– właściwe podparcie oddechowe – appoggio

TERAPIA GŁOSU PO COVIDZIE LUB INNYCH INFEKCJACH ( DOCTOR VOX )

Każdy głos po przebytej infekcji potrzebuje regeneracji – rehabilitacji i usprawnienia.

Oferowana terapia:

– poprawi wydolność oddechową i wzmocni płuca;

– zmniejszy męczliwość głosu, poprawi skalę i barwę,

– wyeliminuje załamywanie się głosu, chrypkę, uczucie suchości, drapania, „kluski” w gardle itp.

– poprawi kondycję całego organizmu

– ustabilizuje dźwięki

Na terapie zapraszamy osoby zarówno po covidzie, jak i z każdym innym zaburzeniem głosu czy oddechu (niedomykalność, guzki, męczliwość, regeneracja poinfekcyjna)

SZKOLIMY SIĘ OD NAJLEPSZYCH NA ŚWIECIE i W POLSCE !

INTENSYWNE SZKOLENIA Z  DR. ILTEREM DENIZOGLU – WIEDZA OD ŹRÓDŁA

SZKOLENIA Z JAIMIE VENDERA – OGROM WIEDZY